Majstrovstvá sveta v TabQuize 2019 – 1. kolo

Ut 09. júla 2019 / 20:00 - Ut 09. júla 2019 / 23:59

Majstrovstvá sveta v TabQuize 2019 – 1. kolo
Majstrovstvá sveta v TabQuize sa uskutočnia práve v našom meste a priamo v Tabačke! Aj vďaka dlhoročnému úsiliu domácich a spolupráci s medzinárodnou tabquizovou asociáciou. Životná príležitosť mnohých, splnený sen niektorých. Staň sa majstrom/majsterkou sveta. 
Zostavte 3 – 6 členný tím, odpovedzte správne na čo najviac otázok a ukážte, že ste to práve vy, kto je v najmúdrejší. Záber otázok je široký, od všeobecného prehľadu, cez hudobné a filmové ukážky.

Registrácia

Súťažné kolá prebehnú počas júla a augusta, podľa oficiálnych medzinárodných pravidiel TabQuizu. Výsledky každého kola budú zapísané samostatne a zverejnené na web stránke. Za každú správnu odpoveď získava tím jeden bod. Každý tím, ktorý sa zúčastní ktoréhokoľvek z kôl, je automaticky zaregistrovaný do celkového hodnotenia a hrá o šancu zapojiť sa do finále. 
Vo finále sa hrá o parádny pohár Majstrov sveta v TabQuize. Najlepší tím v každom kole získa Cenu víťaza.
Do finále postupuje desať najlepších tímov, ktoré získali v predchádzajúcich kolách najviac bodov. Vo finále sa body vynulujú a každý finálový tím má rovnakú šancu na výhru.
Vstup: 2€ / osoba
Majstrovstvá sveta v TabQuize 2019 – 1. kolo

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik