Medzi nami

Ne 26. júna 2016 / 18:00 - Ne 26. júna 2016 / 22:00

Medzi nami

”Kedy budeme doma? Oci, je to náš dom? Mami, podaj mi tú hviezdu. Veď je vysoko, nie je, stačí predsa vyskočiť. Nestačí, už spi a zhasni! Veď to mi svieti tá hviezda, ktorá bola na dosah. A kedy už budeme doma? Skoro.”

Medzi nami ponúka odpoveď na otázku: Čo je to domov? Aké je to byť doma? Čo si deti myslia o domove? Je domov dom alebo panelák? Je to miesto, alebo ľudia či vlasť? Môže byť domov v našom vnútri?

Autorské, interaktívne, pohybovo-vizuálne predstavenie pre päť interpretov, bábku a dvoch hudobníkov rozvíja príbeh mnohých detí, ktorý sa deje kdekoľvek na zemi. Dospelí sa sťahujú, aby našli lepšie miesto pre život. Utekajú, aby našli bezpečie. Hľadajú kľúč k domovu. Deti ako súčasť rodiny ich nasledujú. Príbeh reflektuje detský pohľad na svet, ktorý konfrontuje s pohľadom dospelého. Podčiarkuje dôležitosť domova. Medzi nami povzbudzuje predstavivosť na princípe detských hier a skladačiek z papiera.

Vstup: 5€ / 3€

Podporili: Ministerstvo kultury ČR, Hl. město Praha, Nadace Život umělce, Japan Foundation, Divadelní ústav, Visegrad Fund

27.6. o 8:30 prebehne repríza – školské predstavenie

Medzi nami

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik