Moonride 10: Elektro Guzzi (AT) + Analogrunner (SK)

Pi 25. októbra 2019 / 21:00 - Pi 25. októbra 2019 / 23:59 Predaj ukončený

Moonride 10: Elektro Guzzi (AT) + Analogrunner (SK)
Elektro Guzzi (AT)
Analógové techno? Aj tak sa dá nazvať spojenie hry na bicie, basu a gitaru v prevedení trojice rakúskych hudobníkov. Zabudnite na klasické techno s DJom za mixpultom! Rakúski Elektro Guzzi s nástrojovým obsadením klasickej rockovej kapely (bicie, basa, gitara) prichádzajú do Tabačky s divokou pódiovou prezentáciou, s ktorou sa predviedli na Szigete, Eurosonicu, či Iceland Airwaves. Organické techno a príval energie v spojení s kvalitnou hudbou.
Producent, remixér a milovník analógových mašiniek Analogrunner vydal v tomto roku 2019 vinylové EP s názvom Kolorika vo vydavateľstve Deadred Records / Starcastic. EP bolo predstavené počas Kolorika Tour, kde vystúpil spoločne so svojou dvornou vokalistkou Possimiste z Islandu a slovenskou výtvarníčkou a animátorkou Kriss Sagan, ktorá koncerty zvizuálnila do dokonalosti. V tvorbe rád kombinuje terénne nahrávky, analógové synthy, vlastné nahrávky akustických nástrojov a perkusií, vokalistky, vlastné deti aj arabské deti nahraté na detskom ihrisku. Aktuálne zberá materiál a gear na nové skladby, remixuje a s nadšením selektuje skladby.
Vstup: voľný / Veľká sála

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Supported using public funding by Slovak Arts Council.
Moonride 10: Elektro Guzzi (AT) + Analogrunner (SK)

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik