Na ceste

Št 12. mája 2022 / 19:00 - Št 12. mája 2022 / 20:30 Predaj ukončený

Na ceste

r. Panah Panahi, Irán, 2021, 93 min. 

Na prvý pohľad sa to zdá ako obyčajný rodinný výlet. Mrzutý otec má nohu v sadre, starší syn neobratne riadi, mladší robí neúnavne rozruch a matka sa snaží rozdielne energie vybalansovať. Lenže zdanie klame. Cesta plná rozmiešok, vtipov a úsmevov má znepokojujúci smer, o ktorom sa dozvedáme iba z drobných náznakov. Panah Panahi vo svojom debute majstrovsky kombinuje klasickú roadmovie s tichým, ale naliehavým spoločenským posolstvom o zemi, kde sloboda často končí hneď za oknami auta. V intímnom portréte jednej rodiny sa spája humor, naliehavosť, nevtieravá tragika a neobyčajne silné aj uveriteľné charaktery.

NOVINKA

Kino Snack Bundle

Vyskúšajte výhodný gastro balíček k lístku do kina. Gastro kinošpeciál z dielne Taste and Share v praktickom balíčku spolu s nápojom (pivo, víno, nealko) z nášho baru podľa vašej voľby.

Tento týždeň si pre vás kuchyňa pripravila stripsy, cibuľové krúžky s hranolkami a domácimi omáčkami. (Pre vegetariánov s našou výbornou tempurou). Alergény: 1,3,7

—-

Jedlo si vyzdvihnite v Taste and Share, vo veľkej Tabačke. Odporúčame prísť aspoň pätnásť minút pred premietaním.

Vstup: 4€ / 3€ (študenti, ZŤP, dôchodcovia, filmový klub) /  10€ (Kino Snack Bundle = vstupenka s jedlom a nápojom) / Kino Tabačka

Toto podujatie podporilo Creative industry Košice a Mesto Košice

Na ceste

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik