O láske

Po 10. decembra 2018 / 18:00 - Po 10. decembra 2018 / 22:00

O láske
Zábavná a hravá forma naberania know-how o fungovaní radostného a zdravého vzťahu, ktorou vás prevedie psychologička a terapeutka Hanna.

Prečo prísť na workshop o láske a vzťahoch? V prvom rade preto, lebo nič nemá silnejší vplyv na našu pohodu a kvalitu života ako vzťah. Či už sa budete chcieť aktívne zapájať a diskutovať, alebo len v tichosti počúvať, čakajú vás  prekvapivé vedecké zistenia, praktické návody i testíky. Zistíte napríklad, aký osud čaká váš vzťah s 90%-nou úspešnosťou.  Naučíte sa, ako sa dá vzťah zmeniť, ako využiť silu konfliktu na jeho posilnenie a ako rozpoznať vzorce správania, ktoré ho sabotujú. Povieme si ale aj o tom, ako zistiť, že je čas zo vzťahu odísť. A tiež, ako vytvoriť príjemnú a zároveň stále vzrušujúcu dynamiku vzťahu. Pretože každý vzťah má skrytý potenciál, ktorý väčšinou zostáva neobjavený. Ak to tak necháme, pripravujeme sa o svoje životné dobrodružstvo. 

Pre tých, ktorí aktuálne vo vzťahu nie sú, to môže to byť skvelá príprava.

Na ďalšom stretnutí v decembri budeme pokračovať v nevyčerpateľnej téme
lásky a vzťahov. Budeme hovoriť najmä o tom, ako spojiť dve jedinečné polarity tak, aby vytvorili harmonický celok a vytvorili niečo nové a unikátne. Budeme objavovať, ako vytvoriť vzťah, ktorý z nás dostáva to najlepšie, a aj to, čo k nám nášho partnera priťahuje a naopak, čím ho strácame.

Úspech v láske začína v uvedomení, že tak ako sme schopní vytvoriť
nevydarený vzťah, sme schopní vytvoriť aj nádherný vzťah. Sme schopní tvoriť, ale aj ničiť. Láska nie je perpetum mobile a bez pravidelnej údržby to jednoducho nefunguje.

 Podľa vedeckých výskumov majú práve vzťahy najsilnejší vplyv na našu pohodu a kvalitu života. Každý vzťah má skrytý potenciál, ktorý často zostáva neobjavený a pripravujeme sa o svoje životné dobrodružstvo! Keď aj aktuálne vo vzťahu nie ste, môže to byť skvelá príprava.

Teší sa na vás Hannah, psychológ a terapeut


Dobrovoľné vstupné / Fabricafe
O láske

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik