O láske

Št 15. novembra 2018 / 18:00 - Št 15. novembra 2018 / 22:00

O láske

Čo zažijeme na ďalšom workshope o láske a vzťahoch

Na ďalšom stretnutí v novembri budeme pokračovať v nevyčerpateľnej téme lásky a vzťahov. Budeme hovoriť najmä o tom, ako spojiť dve jedinečné polarity akými žena a muž sú, aby vytvorili harmonický celok a vytvorili niečo nové a unikátne. Budeme objavovať, ako vytvoriť vzťah, ktorý z nás dostáva to najlepšie, a aj to, čo k nám nášho partnera priťahuje a naopak, čím ho strácame.

Úspech v láske začína v uvedomení, že tak ako sme schopní vytvoriť nevydarený vzťah, sme schopní vytvoriť aj nádherný vzťah. Sme schopní tvoriť, ale aj ničiť. Láska nie je perpetum mobile a bez pravidelnej údržby to jednoducho nefunguje.

Ak ste ešte nestratili nádej a odhodlanie hľadať lásku (hoci aj v neuspokojivom a stereotypnom partnerstve) mám pre vás tipy aj skúsenosti, ktoré nám môžu pomôcť priblížiť sa k vysnívanej predstave. Prečo? V prvom rade preto, lebo nič nemá silnejší vplyv na vašu pohodu a kvalitu života ako práve vzťahy. Každý vzťah má skrytý potenciál, ktorý často zostáva neobjavený a pripravujeme sa o svoje životné dobrodružstvo! Keď aj aktuálne vo vzťahu nie ste, môže to byť skvelá príprava.

Príďte sa dozvedieť viac 15. novembra o 18:00 
Teší sa na vás Hannah, psychológ a terapeut.

O láske

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik