Open Stage: Alltide, Christina Mantis, Julia Pilar

Št 30. júna 2022 / 20:00 - Št 30. júna 2022 / 21:30

Open Stage: Alltide, Christina Mantis, Julia Pilar

Alltide Zoskupenie troch mladých umelcov z Prešova, ktorí svojpomocne pomaly prerážajú cestu do slovenského hudobného sveta. Ich hudba v sebe nesie prvky indie popu, jemný nádych alternatívy v podobe dreamy gitary, synthov a ich spojení s akustickými nástrojmi. Texty alltide vytvárajú introspektívny pohľad na samého seba a život. Tento rok na koncertoch odznie ich debutové EP fialová, tvorené na obľúbenej chate, ktoré vyšlo v lete 2021. Možno očakávať aj pár nových hudobných prekvapení.

Christina Mantis – Tóny psychedelického folku Christiny Mantis sú plné nevyspytateľnej intenzity, krehkosti a svetla. Inšpiráciu čerpá v naturalizme, mystike, vzťahoch a vizualite amerických westernov. Jej hudba sa stáva trpkou spomienkou a zároveň katarziou.

Julia Pilar –  Nová tvár slovenskej hudobnej scény, textárka a spievajúca medička. Od buskingu sa dostala k skladaniu vlastných piesní.  Na hudobnú scénu vstúpila pomerne nenápadne v máji minulého roka, keď sa uviedla singlom Povedz mi.

Vstup: voľný / Art Garden

Open Stage: Alltide, Christina Mantis, Julia Pilar

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik