ORGONIGHT 2018

So 29. decembra 2018 / 20:00 - So 29. decembra 2018 / 23:59

ORGONIGHT 2018
Povianočný festival pod záštitou Tabačka Records je ideálnym miestom pre stretnutia navrátilcov s domácimi počas neopakovateľnej noci plnej zbesilej hudby a plným barom.
Na štvrtom ročníku uvidíte:
PANDORAMA
Premiéra hudobného projektu, ktorý štartuje v zónach, kde finišuje Kurkus. Explozívny psych-noise-rock trojice Obalajtman, Pixtibaxti a Inkubator privedie k pohybu aj mŕtvych. Neobvyklá štruktúra, šialený vizuál kapely, dĺžka a zvuk skladieb zvalcujú priestor. Čaká vás divoká, temná cesta do extázy.
TERMINAL STATE
Terminal State je stálicou slovenského elektroindustrialu. Od roku 1993 drsne elektronické rytmy a zvuky doprevádzajú ťažko efektovaný vokál. Túto kombináciu zvládajú tak, že by sa nemuseli hanbiť ani vo Vancouveri, kolíske žánru.

FARA

Domáci industrial punk. Kvapôčka koly v supermarkete. Krúžok salámy v miestnej mäsiarni. Sáčok v sáčku, betón v betóne. Dvaja pracovníci obsluhujúci strunové mechanizmy za monotónneho doprovodu hluchej bubeníčky. Anjeli zvestujú nanebovstúpenie debility. Nič sa nevyrieši.
Ichtyl Distil
Ichtyl Distil prezentuje 100% analógový elektronický zvuk, využívajúc predovšetkým modulárne syntetizátory. Tento experimentálny projekt obsadzuje priestor od noisu a dronových meditatívnych polôh, cez zvukové maľby a polyrytmy až po tanečné techno. Každé vystúpenie je jedinečným zážitkom.

Vstup: 5€ / Fabricafe
ORGONIGHT 2018

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik