Ozveny Scandi: Utiecť

Ut 01. marca 2022 / 19:00 - Ut 01. marca 2022 / 21:00 Predaj ukončený

Ozveny Scandi: Utiecť

Amin Nawabi (pseudonym), 36-ročný uznávaný akademik, zápasí s bolestivým tajomstvom, ktoré skrýva už 20 rokov. Obáva sa, že mu môže zničiť život, ktorý si vybudoval pre seba a svojho čoskoro manžela. O svoj príbeh sa podelí s režisérom Jonasom Poherom Rasmussenom, blízkym priateľom a spolužiakom zo strednej školy. Po prvýkrát prostredníctvom animácie prerozpráva príbeh mimoriadnej cesty detského utečenca z Afganistanu. UTIECŤ vďaka srdečným rozhovorom medzi Jonasom a Aminom rozpovie nezabudnuteľný príbeh sebapoznávania. Ukazuje sa, že iba pri konfrontácii s minulosťou je možné vytesať budúcnosť, a konštatuje univerzálnu pravdu, že až keď prestaneme utekať pred tým, kým sme, nájdeme pravý význam domova.

NOVINKA

Kino Snack Bundle

Vyskúšajte výhodný gastro balíček k lístku do kina. Gastro kinošpeciál z dielne Taste and Share v praktickom balíčku spolu s nápojom (pivo, víno, nealko) z nášho baru podľa vašej voľby.

Tento týždeň si pre vás kuchyňa pripravila stripsy, cibuľové krúžky s hranolkami a domácimi omáčkami. (Pre vegetariánov s našou výbornou tempurou).

—-

Jedlo si vyzdvihnite v Taste and Share, vo veľkej Tabačke. Odporúčame prísť aspoň pätnásť minút pred premietaním.

Vstup: 4€ / 3€ (študenti, ZŤP, dôchodcovia, filmový klub) /  10€ (Kino Snack Bundle = vstupenka s jedlom a nápojom) / Kino Tabačka

Ozveny Scandi: Utiecť

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik