Ozveny týždňa slovenského filmu v regiónoch – 1.deň

Ne 08. mája 2016 / 17:00 - Ne 08. mája 2016 / 21:00

Ozveny týždňa slovenského filmu v regiónoch – 1.deň

Pre deti: Malý Pán
(ČR, 2015, 85 min., r. Radek Beran)

Malý Pán si žije spokojne vo svojom malom svete a keď má dosť rezancov, nikam sa zvlášť neženie. Lenže má sen a so snami bývajú, ako vieme, len samé problémy, nenechajú človeka (ani malého) na pokoji. Malý Pán po prebudení s prekvapením zisťuje, že mu niečo chýba. A tak nerád opúšťa svoj útulný domov a vydáva sa na cestu, aby tomu prišiel na koreň. Ktovie, čo na konci svojej veľkej cesty nájde?

Čistič
(Slovensko, 2015, 94 min., r. Peter Bebjak)

Tomáš sa ako pracovník pohrebnej služby živí čistením miest, kde skonali ľudia alebo domáce zvieratá. Jeho stereotypné dni naruší až nová záľuba, ktorú objaví, keď ho okolnosti prinútia, aby zostal skrytý v dome zákazníkov aj po skončení práce. Tomáš začína tajne sledovať životy pozostalých priamo z ich domácností a tomuto bizarnému koníčku prepadá čoraz viac. Situácia sa mu vymkne spod kontroly, keď sa zamiluje a rozhodne odhaliť, aké tajomstvo skrýva jeho láska Kristína a jej pochybný starší brat.

Ozveny týždňa slovenského filmu v regiónoch – 1.deň

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik