Pišta Najt

Ut 26. decembra 2017 / 21:00 - Ut 26. decembra 2017 / 23:59 Predaj ukončený

Pišta Najt

Čas Vianoc tradične vrcholí štefánskym žúrom v podobe Pišta Najt! Tabačka Kulturfabrik pre vás pripravuje túto noc s lineupom plným našich aj vašich obľúbených mien.

vili:AM
Viliam Lauko pod ťažko rozlúsknuteľným pseudonymom vili:AM brázdi slovenské kluby už zopár rôčkov. Svoj štýl sám popisuje ako broken-electro-punk-mutant-disco, komu sa nad tým nechce takto dopodrobna premýšľať, nech si len zapamätá slovká „eklektický“ a „zábavný“. vili:AM-a ste mohli pravidelne zažiť na jeho rezidentských akciách, Suburb, Električka, Spaziergang, Hipster Paradise, či Guestlist.

Petijee
Petijee je slovenský producent, ktorý sa len nedávno predstavil debutovým LP Soul Paper Scissors a už za krátku dobu si získal mnoho fanúšikov nielen na Slovensku. Pri hľadaní škatuliek pre jeho tvorbu by sme ohýbali hlavne slová ako hip-hop a soul. Charakteristické sú pre ňu lámané beaty doplnené o samplované a hrané vrstvy.

Fallgrapp DJ SET
Za DJský pult sa postaví aj Jureš Líška – producent a líder kapely Fallgrapp, ktorá na slovenskej scéne urobila poriadne haló svojim debutovaným albumom Rieka. Elektronika, klasické hudobné nástroje, ambient, pop aj folk, to všetko sa snúbi v skladbách, vďaka ktorým skupina rozbila bank na Radio Head Awards 2014. Jureš nám večer predvedie svoju obľúbenú selekciu.

Pišta Najt

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik