PR náš každodenný – mediálny tréning

Ut 03. novembra 2020 / 10:00 - So 28. novembra 2020 / 17:00

PR náš každodenný – mediálny tréning
Main social networks – Brands of Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, Google Plus, Pinterest, LinkedIn

Ďalší zo série workshopov určených  podpornému tímu Tabačky Kulturfabrik. Zameraný je na získavanie základných zručností obsluhy svetelnej techniky. Prvá časť workshopu bude venovaná základom technickej angličtiny, ktorú veríme náš produkčno-technický tím využije akonáhle sa pandemická situácia zlepší a umelci budú môcť bez strachu a obmedzení cestovať a hrať.

Workshop povedie TOMÁŠ HARASZTI, ktorý čerpá skúsenosti zo založenia a riadenia pobočky marketingovej agentúry Ogilvy v Košiciach. Zastrešoval komunikáciu medzi
klientom a interným tímom, stál za tvorbou kreatívnych ideí a ich exekúciou. V predchádzajúcom období v spolupráci s PR tímom Tabačky Kulturfabrik podieľal aj na priprave interného dokumentu nového mediaplánu centra.

Workshop je určený iba pre zamestnancov Tabačky Kulturfabrik a je súčasťou série vzdelávacích aktivít tímu, ktoré boli z verejných zdrojov podporené Fondom na podporu umenia.

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik