Says & Luvver

Št 09. mája 2019 / 20:00 - Št 09. mája 2019 / 23:59 Predaj ukončený

Says & Luvver
SAYS indie-rock // dream pop

Štvorica hudobníkov v kapele SAYS vo svojich skladbách spája prvky rôznych hudobných žánrov vrátane indie, dream-popu či temnejšej elektroniky. Ak máte radi melancholickú atmosféru elektronických nahrávok a zároveň je vám blízka energetická gitarová hudba či kvalitný basový groove, zaručene si prídete na svoje. Kapela má na konte EP Violation Of a  debutový album Recollection, ktorý bol nominovaný vo viacerých kategóriách na Radio Head Awards.

Says – Boundaries

https://www.youtube.com/watch?v=E8yfCFKzXxA

LUVVER crydance//postpop

Nitrianska úderka sa po minuloročnom rebrandingu vracia na klubové pódiá! Pôvodne Fresh Out Of The Bus – dnes už LUVVER. Známa nitrianska trojka Tom, Mišo a Zajo sa na pár mesiacov koncertne odmlčala, aby sa vrátila s novým zvukom a identitou. Luvver je vyzretejší projekt prezentujúci ucelený klubový zvuk, v ktorom sa chalani nehanbia priznať vplyvy zahraničných popových hviezd ako The Weeknd, Billie Eilish či The Neighbourhood kombinovaný s nápaditosťou a odmietaním hudobným škatuliek im vlastnou. Na jarnú LUVVER SAYS IT’S A TOUR mieria s novým svetelným vizuálom a refreshnutým setlistom obsahujúcim staršiu, novšiu, aj dosiaľ nevydanú hudbu.

Luvver – Inureyes

Says & Luvver

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik