Season Opening w/ Kimyan Law & NVMERI

Pi 15. septembra 2017 / 20:00 - Pi 15. septembra 2017 / 23:59 Predaj ukončený

Season Opening w/ Kimyan Law & NVMERI

Oficiálna otváračka klubovej sezóny 2017/2018 v Tabačke je tu! Teší nás, že vás po lete privítame dvoma elektronickými koncertmi a dj setmi do skorého rána.

KIMYAN LAW /AT
Prvým hosťom je Kimyan Law, mladý rakúšan s africkými koreňmi. Korene jeho hudby patria do drum&bassu avšak jeho súčasná tvorba je ďaleko za hranicami tohto populárneho žánru. V jeho live vystúpení ohrieva chladnú elektroniku teplými africkými nástrojmi, vytvárajúc osobitý štýl, ktorý inšpiruje celú d&b scénu. Aj vďaka tomu má svoje releasy na kultových vydavateľstvách ako Blu Mar Ten Music, Medschool, či Hospital Records.

https://www.discogs.com/artist/4034543-Kimyan-Law

NVMERI /SK
Druhým hosťom je slovenská kapela NVMERI, ktorá v týchto dňoch obieha slovensko so svojou tour k novému albumu ‘I dont think so’. Ich hudba je plná matematických beatov a chytľavých melódií inšpirovaných škandinávskym indie popom. Spájaním komplexných a pritom jednoducho stráviteľných aranžmánov, šumivých synťákovych plôch, psychedelických sólových úletov či Pištovho vyššie položeného hlasu, sa toto slovenské trio zaraďuje k zaujímavým a pozoruhodným projektom na hudobnej scéne.

https://www.discogs.com/artist/3653603-Nvmeri

AFTERPARTY by DRUMOPHONE
Záver noci bude patriť jednej z naších najobľubenejších domácich značiek – Drumophone. Majkl Kelso a Slight Vás budú baviť melodickým lomeným beatom plným noviniek aj kultových záležitostí až do konca.

http://forwardbooking.sk/slight.html

Season Opening w/ Kimyan Law & NVMERI

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik