Škola psychológie – psychológia šťastia v praxi

Št 06. júna 2019 / 18:00 - Št 06. júna 2019 / 22:00

Škola psychológie – psychológia šťastia v praxi
Väčšina vedeckých štúdií hovorí, že k subjektívnemu pocitu šťastia vedú špecifické spôsoby myslenia a jednania. Nie je to niečo, čo k nám príde odniekiaľ zvonku. Ak niekto chce byť šťastný, musí sa to jednoducho naučiť. Možno to znie prekvapivo, ale je to zručnosť ako každá iná. Májová Škola psychológie bude najmä o tom, aké schopnosti to sú a ako sa k nim dopracovať. Byť šťastný sa dá jednoducho naučiť. Vedecký odbor „Psychológia šťastia“ skúma práve tieto metódy.

Na prednáške si otestujeme, nakoľko sa cítime vo svojich životoch šťastní, zistíme, čo z toho, čo prináša pocit naplnenia potrebujeme rozvinúť a dozvieme sa praktické spôsoby, ako zvýšiť mieru spokojnosti a šťastia v každom dni. A ako niekto múdry povedal, naše zvyky každodenné predurčujú, či sa budeme cítiť ako víťazi alebo, ako porazení. Neznamená to však, že by sme mali súperiť s inými ľuďmi, aby sme vyhrali v hre o šťastie. To, čo potrebujeme, je zvíťaziť sami nad sebou.

Vstup: dobrovoľný / Fabricafe
Škola psychológie – psychológia šťastia v praxi

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik