Sokratov inštitút uvádza: prednáška a diskusia s Erikom Balážom

Št 31. januára 2019 / 19:00 - Št 31. januára 2019 / 23:59

Sokratov inštitút uvádza: prednáška a diskusia s Erikom Balážom
Erik Baláž prírode dobre rozumie, preto ju ochraňuje v kampani „My sme les“, píše o nej knihy a nakrúca do filmov ako „Vlčie hory“ alebo „Živá rieka“. Porozprávame sa s ním o tom, ako lesy fungujú a koľko traktorov je potrebné nasadiť aby premohli zákerného lykožrúta. Či sa pri natáčaní lepšie spolupracuje s vlkom, alebo medveďom a ako dlho treba čakať, kým sa objavia na scéne. Ak vôbec, lebo základná otázka znie, existuje ešte niekde nedotknutá Európska divočina?
 
Moderuje Jaroslav Pčola, absolvent Sokratovho inštitútu

Vstup na podujatie je bezplatný.
——————————————
Zažite Sokratov inštitút v Košiciach! V roku 2018/19 sme pre vás pripravili sériu zaujímavých prednášok a diskusií v Tabačke s našimi lektormi a celé to vyvrcholí 3.apríla 2019 celodenným festivalom Showcrates.

Sokratov inštitút je ročné praktické doplnkové štúdium, ktoré prepája mladých ľudí (18-32 rokov) so špičkovými lektormi a osobnosťami verejného života zo Slovenska i zo zahraničia. Viac na www.sokratovinstitut.sk.

Festival prebehne s podporou generálneho partnera ZSE, hlavného partnera Férovej Nadácie O2, odborného garanta Technickej univerzity Zvolen a mediálneho partnera Čierna labuť.

Sokratov inštitút uvádza: prednáška a diskusia s Erikom Balážom

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik