SoundFabrik: Author & Punisher & Trepaneringsritualen & Æ

Ut 05. júna 2018 / 19:00 - Ut 05. júna 2018 / 23:59 Predaj ukončený

SoundFabrik: Author & Punisher & Trepaneringsritualen & Æ

Author & Punisher (USA) je projekt strojného inžiniera Tristana Shone, ktorý spojil svoje umelecké záujmy a vedecké skúsenosti na zostrojenie si vlastných nástrojov, ktoré dávajú slovu „priemyselné“ nový význam. Aktuálne vydáva na legendárnom Relapse Records!

Trepaneringsritualen (známy ako T × R × P) (SWE)
Jeho hudba vychádza zo starej školy industrialu a ambientu.

Æ (SK)
Výtvarník Boris Sirka pôsobí v audiovizuálnom zoskupení BIOS a БРАДА. So svojim sólovým a hlavne drónovým projektom Æ debutoval s nahrávkou Æchilles, ktorá sa dostala aj do finálneho výberu experimentálnej sekcie Radio_Head Awards 2015. V roku 2016 s projektom BIOS získali nomináciu Radio_Head Awards za nahrávku/album roka v kategórii Experimentálna hudba a do rovnakej nominácie sa dostal aj tento rok s projektom БРАДА za album Neila.

+ prednáška s Borisom Sirkom o slovenskej hudobnej experimentálnej scéne a jej rozmanitých podobách. Prvá zo série prednášok ponúkne stručný prehľad najzaujímavejších projektov zo zoznamu KRAA.SK, ktorý má svoje miesto nielen v priestoroch bratislavských FUGA a a4-priestor pre súčasnú kultúru ale aj v zahraničí. Niektorí interpréti alebo projekty z tohto zoznamu sa objavujú aj v nomináciách Radio_Head Awards v kategórii najlepší album/nahrávka v experimentálnej hudbe.

SoundFabrik: Author & Punisher & Trepaneringsritualen & Æ

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik