SoundFabrik: Balázs Pándi, O/VVVV

So 17. novembra 2018 / 19:00 - So 17. novembra 2018 / 23:59 Predaj ukončený

SoundFabrik: Balázs Pándi, O/VVVV
Bubeník Pándi je zázračným dieťaťom maďarskej nezávislej scény. Pohybuje sa na širokej škále žánrov od metalu cez avantgardný jazz až po štrukturovaný noise. V Košiciach vystúpi so svojim sólo setom. Nebude chýbať ani prednáška s Borisom Sirkom o slovenskej hudobnej experimentálnej scéne a jej rozmanitých podobách. Ponúkne stručný prehľad najzaujímavejších projektov zo zoznamu KRAA.SK, ktorý má svoje miesto nielen v priestoroch bratislavských FUGA a a4-priestor pre súčasnú kultúru ale aj v zahraničí.

Tradične nebude chýbať ani prednáška s Borisom Sirkom o slovenskej hudobnej experimentálnej scéne a jej rozmanitých podobách. Rozhovor s Jozefom Tušanom o sólo drone-noise-ambient projekte O//// a jeho spoluúčasti na projekte BIOS. Okrem toho sa venuje grafickému dizajnu a má na svedomí veľkú časť vizuálov pre klubovo-koncertné série Plnka a Skener (FUGA, BA).
https://ommsound.bandcamp.com/

SoundFabrik: Balázs Pándi, O/VVVV

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik