Standard society / sk

Ut 30. marca 2021 / 19:00 - Ut 30. marca 2021 / 23:59

Standard society / sk

Naše aktivity môžete podporiť dobrovoľným vstupným zaslaným na transparentný účet alebo 2% z vašich daní, veríme, že nám to pomôže sa opäť vidieť, hneď ako to bude možné. Viac informácii nájdete TU.

 

Standard Society – Program 1: Fontanela

Sme Standard Society, audiovizuálna umelecká skupina z Košíc. Naše metódy práce sú dada, surealistické a dokumentárne. Hudobné žánre v ktorých pôsobíme sú ambient, industrial, noise a techno. Vykonávame živé elektronické vystúpenia.

We are Standard Society – audiovisual art group from Košice, Slovakia. Our methods of work are dada, surreal and documentary. Musical genres we cover are ambient, industrial, noise and techno. We perform electronic live acts.

 

Program 1: Fontanela je kinematografická audiovizuálna spolupráca medzi f/errorom (FARA / Tabačka Records) a výtvarníkom Michalom Dankulincom v oblasti temného prostredia / rytmického šumu (dark ambient / rhytmic noise). Noirové predstavy o konci sveta odľudštenej technokratickej spoločnosti sa miešajú s božskými hlasmi večnosti a všadeprítomnej dôvery

Program 1: Fontanela is a cinematic dark ambient / rhytmic noise audio-visual cooperation between f/error (FARA / Tabačka Records) and visual artist Michal Dankulinec. Noir end-of-the-world visions of dehumanized technocratic society are mixed with divine voices of eternity and omnipresent confidence.

 

https://www.standardsociety.land

https://www.facebook.com/standardsociety

https://www.youtube.com/channel/UCmVeC8eJl8QfbHg-wMDR-3w

https://www.instagram.com/standardsociety/

 

Standard society / sk

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik