Street Dance

Pi 01. februára 2019 / 18:00 - Pi 01. februára 2019 / 22:00

Street Dance
Máš rád modernú hudbu a tanec? Príď si zatancovať street dance! Téningy sú zamerané na precvičenie tela, krokové variácie, ale hlavne na radosť z pohybu a tanca. Predošlé skúsenosti s tancom sú vítané, ale nie potrebné. Tréning začína pol hodinovou rozcvičkou, nasleduje nacvičovanie krokov, spolu cca 2 hodiny. Vhodné je voľné športové oblečenie a pevná športová obuv.
Začíname 1.  februára 2019!
 
Street dance vznikol v Amerike okolo roku 1970, keď mladá generácia začala tancovať na uliciach, vo dvoroch a v kluboch. Zahŕňa množstvo štýlov ako hip hop, house, funky a iné.
 
Hodiny vedie Mery Dott Hajasová. Dlhoročná tanečníčka, v Košiciach tancovala v kluboch CVČ, Outbreak a Unostar DS; v Prahe spolupracovala so známymi tanečníkmi a choreografmi ako Matt Pardus či Martina Panochová. Má za sebou množstvo workshopov, vystúpení a súťaží. Za svoj doteraz najväčší úspech považuje 4. miesto na Majstrovstvách sveta Street dance show v Ústí nad Labem  v septembri 2018, kde tancovala s Unostar DS.
Otázky adresujte: merydott@gmail.com

Vstup: 3€ / BlackBox
Street Dance

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik