Swap Noizz x Nosene

So 21. septembra 2019 / 10:00 - So 21. septembra 2019 / 14:00

Swap Noizz x Nosene
Obnov si svoj šatník ekologicky bez zbytočného plytvania textilom na našom SWAPe. SWAP je spôsob, ako šetriť prírodu aj vlastnú peňaženku. Je to spôsob ako osviežiť svoj šatník ekologicky a ekonomicky, a to bez výčitiek svedomia. Za každý kus oblečenia, ktorý si so sebou prinesieš na výmenu, dostaneš jeden žetón a za jeden žetón si môžeš odniesť jeden kus oblečenia.SWAP N² je akcia dvoch značiek. Jednou je Nosene, ktoré dáva nový život nosenému oblečeniu s dobrým pocitom. Druhou je urban magazín NOIZZ.sk, ktorý píše o zmysluplných a inšpiratívnych veciach, rád ich aj podporí, keď v nich vidí zmysel.
Do swapu sa ako hlavné ambasádorky zapoja fashion blogerky Linda Babušík Adamčíková – Lapkinn, Barbora Jelinek Reumamablog a Naďa Anson – My name is Emma. Zároveň sa do swapu svojimi krásnymi kúskami zapoja aj Juli Antožyová z blogu Life is better in bikinis a Lucia Kukurugyová z blogu Fashionvisions. Krásne kúsky daruje aj voňavý sekáč Nosene a urban magazín NOIZZ.sk
! Súčasťou swapu bude aj ekologická diskusia Noizz Think About !
Vstup: 5€ / Veľká sála
Swap Noizz x Nosene

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik