Tabačka Mini: Tlač na textil

So 26. marca 2022 / 15:00 - So 26. marca 2022 / 17:30 Predaj ukončený

Tabačka Mini: Tlač na textil

Tabačka Mini – inšpiratívne tvorivé dielne. Cyklus tvorivých inšpirácií pripravený lektorkami z o.z. Tvorivá dielňa vás naštartuje k zmysluplnému tráveniu voľného času a tvorbe v príjemnom prostredí s radami skúsenej lektorky. 

Druhý workshop tohto roku venujeme textilu. Vytvorte si s nami originálnu látku na ďalšie tvorenie, zaujímavé tričko,  tašku alebo prestieranie. Zhmotnite svoje nápady a kreativitu pomocou farieb na textil. Na workshope vám vysvetlíme spôsob a prípravu práce s textilom. Dozviete sa viac o rozdelení dostupných farieb, technikách farbenia a zdobenia (batika, vosková batika, práca so šablónami, maľba na textil, práca s kontúrami) a o spôsoboch fixácie farieb. 

Pod vedením lektorky si vyskúšate prácu so šablónami na pripravených textilných materiáloch. Použijeme materiály: textil, farby na svetlý textil, štetce, hubky, šablóny, kontúry.

Ak si chcete na workshope namaľovať tričko alebo tašku, je potrebné si ich pred maľovaním napnúť a natiahnuť na podklad. Pre účastníkov budeme mať pripravené materiály. 

Farby, ktoré sa budú používať na kurze sú určené pre  bavlnu, ľan.

Kapacita je obmedzená na režim OP a svoje miesto a pracovný materiál si zabezpečíte vyplnením tohto formulára a zakúpením vstupenky pred začiatkom workshopu 🙂

Ak potrebujete bližšie info píšte na  mini@tabacka.sk

Vstup: 15€ / Fabrik Space

Tabačka Mini: Tlač na textil

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik