Tabačka Nights: Moody w/ Milos (Leporelo) & PLUSPlus

Pi 15. apríla 2016 / 22:00 - So 16. apríla 2016 / 04:00

Tabačka Nights: Moody w/ Milos (Leporelo) & PLUSPlus

Pravidelné tanečné párties Tabačka Nights prinášajú do Košíc zaujímavých headlinerov z celej Európy. Za kvalitnou elektronikou už nemusíte cestovať do Budapešti alebo Prahy, stačí prísť v piatok do Tabačky! O bookingy sa starajú naši rezidenti a o svetelný dizajn zasa Show Media – jeden z hlavných partnerov Bielej Noci. Tabačka Nights revitalizuje elektronickú scénu východného pobrežia a predstavuje nový impulz pre nočný život v Košiciach.

Aprílové vydanie Moody prináša po prvýkrát výlučne domáci line up, a to s headlinermi zo západného Slovenska. Tabačku Kulturfabrik navštívia Milos a duo PLUSplus. Milos je DJ, producent, bývalý resident legendárneho U-clubu (teraz Subclub) v Bratislave, zakladateľom vydavateľstva Leporelo a moderátor relácie LeporeloFM na RádiuFM. PLUSplus je skutočne energické duo pochádzajúce z Dunajskej Stredy. Pravidelne sa objavujú na plagátoch klubov ako Nu Spirit, Radosť, ale tiež Akvárium, či Corvin Club.

Tabačka Nights: Moody w/ Milos (Leporelo) & PLUSPlus

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik