The Gathering – Eclipsed + Dead Janitor + Nia Eireen

So 12. júna 2021 / 19:00 - So 12. júna 2021 / 23:59

The Gathering – Eclipsed + Dead Janitor + Nia Eireen

Naše aktivity môžete podporiť dobrovoľným vstupným zaslaným na transparentný účet veríme, že nám to pomôže sa opäť vidieť, hneď ako to bude možné. Viac informácii nájdete TU.

Pravidelné stretnutie fanúšikov temných žánrov hudby.

Regular meeting of level 4+ music fans.

—-= ECLIPSED / klingon disco =—-

Slovenská skupina Eclipsed ,ktorá je zakladateľom hudobného šťýlu “klingondisco” je možno u nás neznáma ,ale o to známejšia je v iných kútoch vesmíru . Ich najpopulárnejšie šrapnely rotujú v kluboch od Alfa kvadrantu až po Zakázanú zónu.

Tento krát sa rozhodli pokrstiť ich nový album ktorý vychádza na Medzinárodný deň detí priamo v Tabačke v Košiciach , ktoré sú vzdialené od ich skúšobne na Beteleguze len 600 svetelných rokov.

Ich singel „Anal probe installation“ sa stala najhranejšou skladbou na subfrekvenciách v súhvezdí Alfa Centaury a track „Kadidus Varex entra“ si Vogonská univerzitná obec prebrala ako hymnu pri odovzdávaní diplomov na prestížnej super galaktickej Univerzite na konci vesmíru. Zároveň ju odporučila používať ako scénický podklad k verejným popravám a ako didaktickú pomôcku pre neurochirurgov. Singel „Sperm whale“ získala platinovo-dilithiovú platňu v hmlovine Konskej hlavy . Prestížny Klingonský hudobný magazín Rotujúci bolid ju nazval ako “mazec”, čiže malý zelený cecák , čo je u tamojších teenagerov ekvivalent fruďáka .

Takže prídite do Tabačky , objednajte si Pangalaktický megacloumák , vyložte si nohy aj chápadla na stôl a užívajte kvadrofóniu chaosu na každé ucho alebo tykadlo zvlášť , podľa vášho druhu a vkusu.

BANDCAMP

https://electrofrequent.bandcamp.com/album/holyiens

YOUTUBE

https://www.youtube.com/watch?v=PTCeE7bYTmo

Nove CD vychádza na novom labely Electro Frequent!

https://electrofrequent.com/

—-= DEAD JANITOR (sk) – experimental electronic =—-

Dead Janitor je projektom Braňa Findrika. S arzenálom roztrieštených polyrytmov a melodických mikro-samplov je jeho hudba odvážnou formou elektroniky, ktorá odráža zložité IDM zákutia. Prevracia sample hore dolu, mení ich štruktúry, manipuluje, reštrukturalizuje, vytvára plochy vzdialené reálnemu svetu. To všetko je zaobalené industriálnou špinou.

BANDCAMP

https://deadjanitor.bandcamp.com/

YOUTUBE

https://youtu.be/I1ImgKaopWk

—-= NIA EIREEN – fantasy ambient =—-

V útrobách lockdowonov pražského undergroundu z ponúreho existenčného chaosu vzniku nových množín vyviera diva, nová identita ktorá si žije svoje paralelné svety, chodí po lesoch kde si spieva piesne elfov z kadiaľ sa časo- priestorovým tunelom prenáša na perifériu mesta. Zvuky a ruchy metropoly v nej invokujú cyborga generujúceho melodický synth.

Projekt Nia.2 Je mostom medzi fantazijným svetom a realitou zachytajúc atmosféry vysokofrekvenčných vĺn.

YOUTUBE

https://www.youtube.com/channel/UCSOfYpkEwjbDuEfmKRNoB4A

18:00 – otvorenie
19:00 – Nia Eireen
20:00 – Dead Janitor
21:00 – Eclipsed

Vstup: 7€ / ArtGarden

The Gathering – Eclipsed + Dead Janitor + Nia Eireen

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik