Úspešný východniar

Št 02. mája 2019 / 17:00 - Št 02. mája 2019 / 21:00

Úspešný východniar
Si študent alebo čerstvý absolvent a máš v pláne rozbehnúť vlastný projekt? 🕴🏻🕴🏻Chceš nabrať nové skúsenosti, rozšíriť si možnosti a zvýšiť pravdepodobnosť úspechu? 📈

Využi príležitosť a pozri sa na svet očami mladých a úspešných ľudí. ✔️❌

🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝
Presvedčíš sa, že podmienky na rozbeh ešte nikdy neboli lepšie a spolu s nami si prejdeš simuláciu rozbiehania podniku. Cez jedinečné storytellingy 💬 si osvojíš princípy a hodnoty, ktoré dostali našich speakrov na popredné priečky ich odvetví 👑, nehovoriac o množstve životných skúseností, ktoré ti pomôžu optimalizovať tvoj mindset 🧠. No čo je najdôležitejšie, sám budeš mať možnosť anonymne pomocou appky 📲 položiť našim speakrom otázky, na ktoré hľadáš odpovede.

📆🔜🔜🔜🔜🔜🔜🔜
Na prvej konferencii našej série, ktorá sa uskutoční 02.05.2019, sa môžeš zoznámiť s ostrieľaným obchodníkom s mnohoročnými skúsenosťami obchodovania na profesionálnej úrovni, Andrejom Zarevom 💼✒️a 22-ročným študentom TUKE, ktorý už 4 roky stojí na čele atraktívnej a úspešnej  firmy zaoberajúcej sa internetovým marketingom, Danielom Shypom📊📱.

🔥🗓️Úvodná registrácia sa začína o 17:00 v Tabačke a 17:30 začneme s výstupmi jednotlivých hostí. Po prestávke bude nasledovať debata vo forme talkshow🎙️, kde naši hostia odpovedia na tvoje otázky❔❔.

🛎️🛎️🛎️🛎️🛎️🛎️🛎️🛎️
Vstupenku si môžeš zakúpiť za symbolickú sumu 1€.

Úspešný východniar

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik