Vagína monoloģy 2018

St 14. februára 2018 / 18:00 - St 14. februára 2018 / 22:00 Predaj ukončený

Vagína monoloģy 2018

„Pravdepodobne najdôležitejšia hra politického divadla za posledné desaťročie…“
– The New York Times –

„Strhujúce, vtipné, a takmer neznesiteľne dojemné… Je to kus umenia, ako i prenikavý kus kultúrnej histórie, je to báseň a polemika, hra, balzam a požehnanie.“
– Variety –

Tabačkou Kulturfabrik v spolupráci s Ariadnina niť uvádza aktivistickú inscenáciu hry Eve Ensler VAGÍNA MONOLÓGY, ktorá je súčasťou celosvetového hnutia na zastavenie násilia na ženách a dievčatách a nadväzuje na tradíciu série predstavení odohraných v Košiciach.

Podporte myšlienku vzniku svetoznámeho bestselleru VAGÍNA MONOLÓGY, ktorý je označovaný ako biblia novej generácie mladých žien a spolu s odvážnymi ženami, ktoré sa na pre tento večer stali herečkami, si užite oslavou ženskej sexuality v celej jej šírke a tajomnosti.

Kúpou vstupenky na podujatie podporíte aktivity organizácie Fenestra, ktorá v Košiciach dlhodobo pôsobí a bojuje proti násiliu páchanému na ženách.

Pod vedením Jany Wernerovej účinkujú: Lenka Krajčovičová, Viktoria Krajňáková, Silvia Kamenska, Erin Zeleňáková, Katarína Hurkalová, Natália Kamenska, Martina Gajdošová, Lenka Volčkova, Ivana Rusnáková, Magdaléna Haľková a Katarína Bučková.

Vagína monoloģy 2018

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik