Venované Labudovi: Kým sa skončí táto noc

Ne 14. januára 2018 / 20:00 - Ne 14. januára 2018 / 23:59 Predaj ukončený

Venované Labudovi: Kým sa skončí táto noc

Špeciálne premietanie filmu Kým sa skončí táto noc sme zaradili do nášho porgramu po smutnej správe, ktorá nás, ako milovníkov filmu, prekvapila v piatok 5. januára, keď nečakane zomrel Marián Labuda.

Práve vo filme Petra Solana KÝM SA SKONČÍ TÁTO NOC debutoval Labuda ako 21 ročný spolu so Stanom Dančiakom.

O filme:
Psychologická sonda do vnútra ľudí, ktorí prežívajú noc v prepychovom nočnom podniku. Rozpráva príbeh o dvoch mladých úradníčkach, ktoré po celý rok šetria na niekoľko dní bezstarostného života, dvoch mladých inštalatéroch hľadajúcich erotické dobrodružstvo, stavebnom majstrovi a jeho sprenevere výplaty celej partie, neuznanom vynálezcovi a bývalom majorovi britskej armády, ktorého politické príkoria povojnových čias priviedli k alkoholizmu.

Dvaja mladíci, ktorí v luxusnom hoteli ťahali cez deň plynové trúbky, sa chcú večer zabaviť a prípadne zbaliť nejaké baby. Do baru prichádzajú aj ďalší hostia – každý s iným osobným príbehom. Kým muzikanti odpracú svoje nástroje, otvoria sa nielen mnohé fľaše, ale aj individuálne i spoločenské traumy.

Venované Labudovi: Kým sa skončí táto noc

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik