ZRUŠENÉ Vianoce v Tabačke

So 05. decembra 2020 / 16:00 - Ne 20. decembra 2020 / 23:59

ZRUŠENÉ Vianoce v Tabačke

Vážení a milí/vážené a milé, 
dávame všetkým na známosť, že sme sa rozhodli usporiadať vianočné handmade trhy, áno, samozrejme, v súlade s aktuálnymi opatreniami.

Veríme, že si spoločne užijeme príjemnú vianočnú atmosféru pri voňavom punči, či jedle na dvore Tabačky. Okrem horúceho nápoja vás zahreje aj vyhrievaný stan.

V rámci príjemného stretnutia vám počas prvých troch decembrových víkendov radi predstavíme lokálnych výrobcov, dizajnérov, remeselníkov a malých predajcov. Opäť sme sa rozhodli poskytnúť priestor kreatívnym ľuďom, ktorí využívajú prírodné suroviny, lokálne zdroje a poctivú remeselnú prácu spojenú s ich vlastným príbehom. Vy ich budete môcť priamo podporiť kúpou originálneho darčeka pre svojich blízkych.

V rámci opatrení sme zvolili miniverziu trhov, predstavíme desiatich predajcov, ktorí sa na vás budú tešiť vo Veľkej sále Tabačky. Na zozname predajcov sme si dali záležať, aby ste si mali možnosť vybrať z každého rožka troška.

Program budeme priebežne aktualizovať.

ZRUŠENÉ Vianoce v Tabačke

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik