Vianočný trh v Tabačke

So 12. decembra 2020 / 11:00 - Ne 13. decembra 2020 / 19:00

Vianočný trh v Tabačke

Tabačka Kulturfabrik sa počas decembrových víkendov rozhodla priniesť do priestorov Veľkej koncertnej sály Vianočné trhy plné predajcov a predajkýň, kvalitných lokálnych výrobkov rôzneho druhu.

Šopa Gallery x Citrón

Už 4 roky pre Vás vyberáme autorské grafiky, ilustrácie a iné diela od rôznych autoriek a autorov. Košická Šopa Gallery predstaví svoj aktualizovaný výber za rok 2020 a Citrón prinesie nové svieže ilustrácie. Príďte si ich pozrieť naživo, porozprávať sa, nechať si odporučiť, zistiť o nich a umelcoch – práve preto budeme aj my v sobotu 12. 12. na trhu v Tabačke. 

Petra Klepcová

Vonný sen

Verím, že vôňa by mala byť každodenným luxusom a mojím poslaním je preto, aby život voňal lepšie prostredníctvom špičkovej kvality a prijateľných cien s ekologickými sójovými sviečkami. V ponuke budem mať tiež dekoratívne svietniky a ozdoby na stromček odliate z betónu.

 

Jozef Sikora

Volám sa Jozef Sikora a už 34 rokov sa venujem výrobe tepaných medených šperkov. Pri výrobe využívam postupy rôznych remesiel, hlavne drotárstva a kováčstva. Šperky tvorím ručne v malých sériách tepaním, kovaním, zapletaním a ďalšími technikami. Vyrábané návrhy aplikujem na celý typový rad – náušnice, prívesky, náhrdelníky,náramky, prstene v rôznych veľkostiach.

Fressia – Telová cukráreň

Ahojte 🙂 Volám sa Monika, vyrábam prírodnú kozmetiku pod značkou Fressia telová cukráreň a pôsobím tiež ako lektorka kreatívnych kurzov bylinKE. Sústredím sa najmä na výrobu rastlinných mydiel procesom za studena. Produkty sú vyrábané s láskou, z poctivých surovín a kvalitných esenciálnych olejov. 

Lovely Food

Sme malá firma, ktorá s láskou vyrába chutné džemy, sirupy, zaváraniny a iné dobroty, 

V ponuke máme aj sušené liečivé bylinky a sušené hríby.

www.lovelyfood.sk

 

 

Ubi Lubi

UBI-LUBI je moja originálna textilná a výtvarná tvorba. Nájdete u mňa veselé textilné magnetky, skladacie gombíkové bábiky, ktoré deťom pomáhajú cibriť jemnú motoriku, reflexné brošne, reflexné pískacie tričká. Naďabíte u mňa aj na čosi hrkajúce, ale hlavne veselé a vtipné, čo vám vylúdi úsmev na tvári. Všetko vyrábam s veľkou radosťou 🙂 

Vianočný trh v Tabačke

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik