Winnetour 2018: Jimmy Pé & Fvlcrvm

So 01. decembra 2018 / 21:00 - So 01. decembra 2018 / 23:59 Predaj ukončený

Winnetour 2018: Jimmy Pé & Fvlcrvm
Winnetour™ je spoločným ťažením dvoch bojovníkov za kvalitné a tlusté beaty. Pokrvní bratia, producenti Fvlcrvm a Jimmy Pé sa spolu rozhodli naprávať krivdy a neprávosti zvetraných subwooferov. Ich skrížené zbrane vyženú zo Saloons ticho, aby spojili všetky kmene v rannom opare klubov. Esli se nemýlím, jejich hřmoucí tamtamy a tekuté beaty zaznejí v naších rozlehlých českých, jako i slovenských stepích. Ak nie si úplný greenhorn, neprotivia sa ti sviatočné mokasíny, nechaj winchesterovku odpočívať doma a dokluš na jednu z deviatich zastávok Winnetour 2018.
͢
Jimmy Pé

je bádateľ na prériách zlomených beatov. Jeho rezounujúca elektronika vychádzajúca z hip hopu a klubových žánrov posledných rokov úspešne hľadá cestu k celosvetovému publiku prekrývaním melanchólie s eufóriou. Spoluzakladateľ labelu GERGAZ, je mimo svojich energických DJ setov známy svojou produkciou, ktorú zachytili veľké mená ako The Gaslamp Killer, Flying Lotus, Baauer, či Tokimonsta. Posledné WuShu EP vydané cez nemecký SATURATE! RECORDS mu otvorilo dvere na podarené turné po USA a Číne.
͢
Fvlcrvm

Nové spievané single producenta a DJa FVLCRVM-a uviedli do novej etapy ako songwritera a speváka. Jeho klubový zvuk ocenili kurátori Spotify v playliste “Fresh Finds” najlepších 100 skladieb za rok 2017 aj kurátori Apple Music v playliste Apple Music Pop v playliste “Best of The Week”. “Objav Roka” na Radio_Head Awards sa dostal aj pod ruky tastemakerov ako Mary Anne Hobbes (BBC6) či producenta Machinedrum-a. Po predstavení na pódiách najväčších českých a slovenských festivalov sa FVLCRVM podpísal pod ‘Mom I Made It’ – podznačku rakúskeho Universal Music.

Winnetour 2018: Jimmy Pé & Fvlcrvm

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik