Workshop Light design in Fabrik Space

Ut 15. decembra 2020 / 10:00 - Po 28. decembra 2020 / 15:00 / kde? Fabrik Space

Workshop Light design in Fabrik Space

Ďalší zo série workshopov určených  podpornému tímu Tabačky Kulturfabrik. Zameraný je na získavanie základných zručností obsluhy svetelnej techniky. Prvá časť workshopu bude venovaná základom technickej angličtiny, ktorú veríme náš produkčno-technický tím využije akonáhle sa pandemická situácia zlepší a umelci budú môcť bez strachu a obmedzení cestovať a hrať.

Workshop povedie PHIL DE JONG, ktorý má 30 ročné skúsenosti v oblasti umenia a kultúry so špecializáciou na technické osvetlenie a dizajn. 14 rokov sa venoval mentorovaniu, vedeniu workshopov a školiacich skupín pre mládež. Pracoval na medzinárodných scénach, spolupodieľal sa na technickom zebezpečení rôznorodých podujatí podujatí vrátane divadla, súčasného tanca, cirkusu, kabaretu, festivalov, inštalácií, koncertoch vážnej hudby. Medzi svoje profesionálne úlohy radí práce osvetľovacieho technika, svetelného dizajnéra, vedúceho produkcie a v neposlednom rade kreatívca v oblasti svetelného designu.

Workshop je určený iba pre zamestnancov Tabačky Kulturfabrik a je súčasťou série vzdelávacích aktivít tímu, ktoré boli z verejných zdrojov podporené Fondom na podporu umenia.

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik