Workshop To je už toľko?!

Št 26. novembra 2020 / 10:00 - So 28. novembra 2020 / 16:00

Workshop To je už toľko?!
Práve v tomto zvláštnom období sa môže zdať, že času máme veľmi veľa. Máme za sebou pomerne živé leto, ale s príchodom zimy cítime, že klasický rytmus práce v kultúrnom centre je už dlhší čas nabúraný. Každý reaguje na tieto zmeny inak, niekto sa púšťa do horúčkovitých prác a vylepšovania svojho bezprostredného okolia, iní prepadli letargii a nevidia zmysle v bežných činnostiach. Bez ohľadu na to, ku ktorej z tých skupín patríme, pre všetkých platí, že deň má 24 hodín.
Cieľom workshopu je naučiť sa ako maximalizovať výkon a ako čo najlepšie využiť svoj čas tak, aby sme boli efektívny a produktívne využívali svoj čas strávený v práci, ale aj mimo nej. Spoločne sa pokúsime získať nástroje na to ako sa vyhnúť zlému time managementu, eliminovať dopad našich časových pascí a predísť tak stresu aj nepohode.
Workshop je určený iba pre zamestnancov Tabačky Kulturfabrik a je súčasťou série vzdelávacích aktivít tímu, ktoré boli z verejných zdrojov podporené Fondom na podporu umenia.

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik