ZevlTrevl #3: London Heathrow Airport – Zevl alá HanksL

St 06. júla 2016 / 19:00 - St 06. júla 2016 / 23:59

ZevlTrevl #3: London Heathrow Airport – Zevl alá HanksL

Prednášajúca: Veronika Zuskáčová

Čo robiť, keď nevyjdú plány ani financie a človek sa ocitne sám v cudzom a daždivom veľkomeste? ZevlTrevl rada: hľadajte najbližšie letisko. Čím väčšie, tým lepšie!
Príďte si do TBCK vypočuť rozprávanie Veroniky Zuskáčovej o jej 31-dňovom prebývaní na jednom z najväčších svetových letísk. Dozviete sa, mimo iného, ako sa dá na letisku nielen prežiť, ale dokonca i viesť celkom luxusný život bez minutia jedinej penny. Dozviete sa, ako ostať nepozorovaný v očiach „autorít“, ako sa vyspať v klimatizovaných a hlučných letiskových halách, ako sa rýchlo a ľahko pohybovať v spleti koridorov a check-pointov, ako ošidiť systém a stať sa frequent flyer-om bez jediného odletu i aké je to budovať si „čosi ako domov“ bez možnosti akéhokoľvek súkromia. Zistíte, že i tie najsamozrejmejšie každodenné úkony vôbec nemusia byť také samozrejmé. Nahliadnete do sveta VIP business class elít skrytých za dverami luxusných salónikov i do sveta bezdomovcov deliacich sa o najlepšie lavičky. Spoznáte záchodové disko hity Terminálu 4, ochotných policajtov z Terminálu 5, kamarátov z Prešova na check-in desku Terminálu 3, uvidíte posledné zábery z už neexistujúceho Terminálu 1 i z narodeninových osláv Terminálu 2.

ZevlTrevl #3: London Heathrow Airport – Zevl alá HanksL

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik