ZevlTrevl – Ukrajina + Černobyľ

St 23. októbra 2019 / 18:30 - St 23. októbra 2019 / 22:30

ZevlTrevl – Ukrajina + Černobyľ
Apokalyptické mesto Pripiať má neobyčajnú atmosféru divočiny. Príroda sa s ekologickou katastrofou snaží vyporiadať po svojom. Každý kto navštívi zakázanú zónu je povinný sa podrobiť dozimetrickej prehliadke. Ohromné inžinierske dielo, Duga radar (radarový systém), ktorý je súčasťou Černobyľu, bol postavený ako detektor vojenských rakiet a ochrana pred ” západnými mocnosťami”.
🇺🇦Ukrajinské mestá Ľvov a hlavné mesto Kyjev si získa srdce každého cestovateľa. Láka ťa príroda, chutné a lacné jedlo? História, vojenské opustené objekty, atómové bunkre a sklady? Máš záujem navštíviť a dozvedieť sa čo spôsobilo najväčšiu ekologickú katastrofu v Černobyle?
Príď si vypočuť cestovateľskú prednášku od @JAnik Inspiration
 a dozveš sa ako pohodlne sa dostať do tejto krásnej a rozmanitej krajiny a dychberúceho Černobyľu. Pre každého je pripravená sladká odmena.
…Žiť svoje sny je daleko lepšie, než len o nich snívať…
Teším sa na teba JAnik Inspiration
ZevlTrevl je séria prednášok o alternatívnom cestovaní. Na týchto prednáškach sa návštevníci dozvedajú rôzne tipy a triky, ako cestovať lacnejšie, zodpovednejšie a dobrodružnejšie. Ako s dostatkom času a nedostatkom peňazí spoznávať aj turisticky menej známe krajiny.

Vstup: 3€ / Kino Tabačka
ZevlTrevl – Ukrajina + Černobyľ

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik