Ziggurat Project: Urgent Need to Breathe

Ne 24. novembra 2019 / 19:00 - Ne 24. novembra 2019 / 23:59 Predaj ukončený

Ziggurat Project: Urgent Need to Breathe
Podujatie nieje vhodné pre epileptikov.

V tomto predstavení dýchame spoločne a súčasne dýchame zhlboka aby sme si uvedomili naše telo a myseľ. Potápame sa spolu, aby sme zažili pohlcujúci priestor. Váš senzorický zážitok je podporovaný interaktívnou technológiou, nakoľko využívame LED svietidlá reagujúce na svetelné senzory, nositeľnú elektroniku a interaktívny zvukový a svetelný dizajn. Tanečníci sú okolo vás, blízko vás, nad vami… Vidíte, ako sa pohybujú z rôznych perspektív. Neponúkame tanečný kúsok na pozeranie, ale potápačský zážitok s rôznymi stavmi toku, únavy, adrenalínu, narkózy, závislosti a dokonca aj naliehavej potreby dýchať…

Ziggurat Project sa zameriava najmä na interdisciplinárne site-sensitive performance spájajúce súčasný tanec a iné formy umenia. Posledné tri roky sa Ziggurat Project podieľala na niekoľkých medzinárodných projektoch napríklad Picture Project of Placcc Festival (HU, NO), Performing Arts residency of Visegrad Fund, Art&Tech Days (SK), White Night Festival (SK), Spotter Trip (A) or Let me in Performing Arts Festival (DE).
Ziggurat Project: Urgent Need to Breathe

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik