Služby

Služby v Tabačke sú zamerané na podporu kreatívneho priemyslu a poskytujú doplnkové služby k ponúkanému kultúrnemu programu. V Tabačke sa môžete stretnúť s architektmi, programátormi, kreatívnymi podnikateľmi, tvorcami filmov a videozáznamov (HUBa), využiť služby bytovej dizajnérky (primabyt), nakúpiť zdravé a chutné darčeky (Lovely Food) a všetko, čo potrebujete pre tvorbu street artu (Overtime Shop). Zároveň sa u nás môžete najesť aj napiť (Bistro Tabačka) a na záver dňa aj prenocovať (Hostel Tabačka).

 

Bistro Tabačka

Bistro Tabačka s barom poskytuje kompletný reštauračný servis. V modernom industriálnom prostredí zabezpečujú aj catering pre podujatia organizované v Tabačke.

Hostel Tabačka

Are you looking for peaceful accommodation in the center of the cultural events?

Zdieľané pracovné miesta

Či už ste doma v Košiciach alebo pocestný a zdržíte sa v meste iba na pár dní, ale potrebujete komfort pracovného miesta, ideálnym riešením je náš open-space coworkingový priestor HUBa.

V Tabačke nájdete

priestor na prácu

Podľa toho, aké pracovné prostredie vás motivuje, si môžete prenajať stôl v coworkingu, alebo pracovať z priestorov bistra či baru. Na prenájom môžete využiť aj MidBox, kde môžete pracovať sami, alebo so svojimi spolupracovníkmi.

priestor na umeleckú prezentáciu a tvorbu

Podľa potreby si môžete vybrať z našich šiestich multifunkčných priestorov: Fabricafe, BlackBox, MidBox, Kino Tabačka, Galéria a Veľka sála.

priestor na stretnutia

Podľa charakteru stretnutia, resp. typu priestoru ktorý potrebujete, si môžete vybrať dynamickú atmosféru bistra, pokojnú a undergroundovú vo Fabricafe, alebo klasické prostredie zasadačky v MidBox-e. Ak hľadáte atypický priestor, odporúčame využiť náš BlackBox.

priestor pre skúšanie alebo nahrávanie hudby

Na produkciu a nahrávanie najmä alternatívnych hudobným projektov je zamerané ORGON Studio, úzko previazané s nezávislým vydavateľstvom Tabačka Records.

Všetky naše priestory sú vybavené bezplatným wifi pripojením na internet.

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik