Grafický dizajn a vizuálne riešenia

436 studio


Za nezvyčajným názvom, tvoreným číslicami 436, sa skrýva grafické štúdio, ktoré vytvára dizajn, vizuálne systémy a kreatívne stratégie, pomáhajúce klientom vyťažiť čo najviac z ich produktov.

Medzi klientov štúdia patrí aj Tabačka Kulturfabrik, ale tiež Kino Úsmev, Progresívne Slovensko, Neulogy, Credo Ventures či divadlo Na peróne. Štúdio je tiež známe internými projektami, medzi ktoré patrí organizovanie dizajn konferencie Eastern či modulárna mestská hračka MORE.

436 rezidenti: Martin Kossuth & Roman Juhás aka 436, ako samozvaní princovia Zemplína, sú grafické štúdio s presahom na architektúru, úžitkový a neúžitkový dizajn, bohémstvo, výtvarné umenie, smoliarstvo, performancie, klaunstva, gádžovstva, frivolnú zábavu a profesionálny šport.

T-N-G ŠTÚDIO


t-n-g štúdio ponúka profesionálne vizuálne riešenia v oblasti promo prezentácií, vytvárania osobných portfólií, dokumentácie produktov, služieb alebo eventov na mediálne, publikačné aj osobné využitie. t-n-g space je start-up platforma pre medzinárodné projekty a spoluprácu, so zameraním na kreatívnu a konzultačnú činnosť v oblasti vizuálneho umenia, súčasného divadla, tanca, hudby a kreatívneho priemyslu.

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik