Kreatívna tlač

Copyvait

Firmu Copyvait, s.r.o., predstavuje predovšetkým digitálna tlačiareň, postavená na princípe výroby výstupov s vyššou pridanou hodnotou. Množstvo rôznych technológií (UV, pigment, latex, sublimácia…) a ich vzájomné dopĺňanie, umožňujú komplexne uspokojiť aj najnáročnejších zákazníkov. Tlač na neštandardný materiál (sklo, polykarbonát, drevený masív a pod.) rozširujú možnosti bežnej reklamnej produkcie a dávajú neobmedzené možnosti kreatívnym architektom a dizajnérom.

Pravidelnou kalibráciou pigmentových tlačiarní, ako aj pestrým portfóliom fotografických papierov, dosahujeme vysoké rozlíšenie tlače. Ochotou riešiť náročné technologické výzvy, ako aj každodennou tlačovou a planografickou produkciou sprevádzame inžinierov, architektov a dizajnérov už od roku 1990. Aktuálne nás nájdete v dvoch prevádzkach v Košiciach, na Starej Spišskej ceste č.1 pri amfiteátri a v Tabačke Kulturfabrik na 1. poschodí.

 

Kontakt:

Ing. Monika Vaitovičová

tel.: 0907 213 253

e-mail: tabacka@copyvait.sk

web: http://www.copyvait.sk

 

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik